“Can güvenliği, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet”
Özellikle çok katlı binaların vazgeçilmez taşıma aracı olan asansörler, doğru kurulum ve kurulumdan sonra ise bakımlı oldukları takdirde uzun yıllar hiçbir sorun çıkarmadan hizmet verebilirler. Ancak belirlenen süreler içinde bakımı yapılmayan, aksamları yenilenmeyen bu hayat kolaylaştırıcı araçlar, hem insan hayatı için bir tehdit unsuru haline gelecek, hem de maddi ve manevi kazalara neden olacaktır. Yetkili ve profesyonel eller tarafından yapılacak yenileme ve tamir çalışmaları ise bu çok gerekli bina içi taşıma araçlarının günümüz teknolojisine uyarlanarak rahat ve sağlıklı bir şekilde kullanılmalarını sağlayacaktır.

Asansör emniyeti için yapılacak revizyon işlemlerinde kullanım süreleri belirli olan parçalar mutlaka değiştirilmelidir. Bakımı yapılacak ya da değiştirilecek asansör aksamlarının başında makine motor ve regülatörleri, kumanda ve tahrik elemanları, kapılar, emniyet elemanları gelmektedir. Ayrıca asansör konforunun sağlanması için dizaynının da zamanla yenilenmesi gerekmektedir. Modernizasyonu yapılmış asansörler emniyetli oluşlarıyla can güvenliği, performanslarıyla da enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Firmamız, revize edilecek asansörler için önce uzman ekibimizi proje alanına yönlendirmekte, onların incelemeleri sonucu eksiklikler ve yapılması gerekenler titizlikle saptanmaktadır. Değiştirilmesi ya da bakımı yapılması gereken parçaların model ve özellikleri belirlenerek fiyatlandırmalar tamamlanmakta ve müşteriye sunulmaktadır. Birlikte kararlaştırılan eylem planı başlatıldıktan sonra iş, en kısa sürede ve garantili bir şekilde teslim edilmektedir. Asansörler için Asansör revizyonu işlemlerinde Fimak Asansör olarak önceliğimiz her zaman can güvenliği, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır.