İstanbul Asansör Hizmetleri

İlk çağlardan bugüne değin sürekli olarak yaşanan bir devinim söz konusu. Buna istinaden de yaşanan her gelişme akabinde yeni bir gelişmenin de öncüsü olmuş durumdadır. Nitekim yaşanan gelişmeler beraberinde yeni yeni gereksinimleri de beraberinde getirmiş durumdadır. İşte hem teknolojik bir ürün hem de gereksinim olarak asansör yediden yetmişe herkesin yaşamında büyük bir önemi olan üründür. Artan nüfusa istinaden binalarda kat sayısının da artması ile beraber üst katlarda yaşayan insanlar için asansörün kullanımı zaruri olan bir durumdur. Yine hastaneler, depolar gibi işyerlerinde, az katlı bile olsa hastaların, yaşlıların  yaşadığı yerlerde de asansör temel bir gereksinimdir, İstanbul asansör hizmetleri de tüm bu beklentilere istinaden çözüm odaklı hizmet veren firmadır.

Asansörler kendi aralarında farklı sınıflara ayrılırlar. Yük asansörleri, hasta asansörleri, kişilerin kullanımına yönelik standart asansörler sınıflamaların bir türüdür. Yapısal özelliklerine göre de elektrikli, hidrolik asansörler de mevcuttur. Taşıma kapasitesine göre, kat sayısına göre de her asansör birbirinden farklıdır. Son yıllarda alışveriş merkezlerinde parabolik asansörler de sıklıkla insanların karşısına çıkar. Yapay zeka ile çalışan asansörler ise asansör teknolojisinde gelinen son noktadır. İşte İstanbul asansör hizmetleri de tüm bu asansör türlerinde İstanbul’un tüm ilçelerinde bakım onarım hizmeti veren alanında öncü olan bir kuruluştur.

Asansörcülük alanında yaşanan değişimleri ve gelişimleri sonuna kadar takip eden ve buna uygun hareket eden İstanbul asansör hizmetleri tam anlamı ile profesyonel bir yaklaşımla alanında eğitim almış, gerekli olan tüm sertifikaları olan mavi yakalı personeller ile verilir. Firmamız başta TSE olmak tüm belgelere sahip olan bir firmadır.  Müşteriden gelen talebe istinaden önce yapılacak olan çalışmaya dair bir fizibilite gerçekleştirilir. Sonrasında ise müşteri ile mutabık olunması durumunda sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşmeye uygun asansör hizmetleri verilir. Fiyatlandırma ise işin türüne ve özelliğine göre farklılık gösterir iken ödeme noktasında müşteriye kredi kartı ile ödeme, hesaba havale, nakit ödeme gibi değişik seçenekler sunulur. Müşterilerimiz kendisine en uygun olanı seçer ve ödemesini yapar. Eğer parça değişimi olursa ekstra parça değişim ücreti alınır.