Dış cephe asansörleri, dikey düzlemde çalışması öngörülen ve bina dışarısına monte edilen, kullanım amacına göre de farklılık gösteren asansör türüdür.

Dış cephe asansörleri aslında diğer bir söyleyişle panoramik asansör olarakta adlandırılırlar ancak her zaman bu sıfatı taşımayabilirler. Zira panoramik asansörler genelde otel, avm ve son zamanlarda ise ticaret merkezlerinde tercih edilse de burada bahsi geçen dış cephe asansörler genelde yer sıkıntısından ötürü asansör konulamayan binaların çözümü, dış cephede aradığı asansör çeşidi kastedilmek istenmiştir. Ağırlık olarak dış cephe asansörleri genelde eski yapılarda karşımıza çıkmaktadır. Yeni yapılarda artık asansörler bina projesinin içerisinde yer almaktadır. Eski yapılarda ise karşımıza çıkan dış cephe asansörleri genel anlamda üretim yapan fabrikalarda sıklıkla görülmektedir. Zaman zaman eski otel, motel, pansiyon yada iş merkezlerinde gördüğümüz dış cephe asansörleri yeni trend bina içi asansörlere göre tasarım ve konfor bağlamında daha geri kalmıştır. Bununda en büyük sebebi elde var olan yer kadar alana asansör inşaa etmek zorunda kalındığı içindir. Ayrıca asansörün bina dışında çalışmasından ötürü de bu asansörler haliyle bina içinde yer alan asansörler kadar temiz ve hijyenik olmayacaktır. Bu cihetten ötürü dış cephe asansörleri ağırlık merkezi olarak yük taşımak için kullanılsa da insan taşımacılığında da mücbir şartlardan ötürü kullanılmaktadır.

Firmamız Fimak Asansör Tic. A.Ş., siz değerli müşterilerine diğer asansör çeşitlerinde olduğu gibi dış cephe asansör çeşidinde de asansör tamir hizmetleri sunmaktadır. Firmamız dış cephe asansör tamir işlerinde konusunda uzman sertifikalı personeller ile hizmet sunmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu dış cephe asansör tamir hizmetleri % 100 parça ve işçilik garantilidir. AB, CE ve TSE kriterlerini göz önünde bulundurarak asansör tamir hizmetleri sunan Fimak Asansör Tic. A.Ş., TC yasa ve kanunlarında yer alan yönetmeliklere de harfiyen uymaktadır. Ve tüm bu kriter, kanun ve yönetmelikler hakkında da her zaman müşterilerine bilgi veren firmamız Fimak Asansör, bilinçli müşteri, bilinçli tüketici kavramının etrafında asansör faaliyetlerini ifa etmektedir.

Dış cephe asansör hizmetlerini sunarken ayrıca olabilecek en makul fiyat politikası ile hareket eden firmamız, siz değerli müşterilerinin bütçesine de pozitif anlamda yardımcı olmaya çalışmaktadır. Zira mutlu müşteri sloganı bizim her zaman çalışmalarımızda ki mihenk taşımız olmuştur. Fimak Asansör ailesi olarak her zaman bu bilinçte olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Sizin veya çevrenizdeki tanıdıklarınızın eğer dış cephe asansör işi var ise gönül rahatlığı ile işlerinizi firmamıza verebilir, kaliteli asansör hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Dış Cephe Asansörü

Firma Fimak Asansör
Tarih Mayıs 2022
Kategori Elevator, Lift

Sosyal Medya