Panoramik asansörler, avm, iş merkezleri, hotel gibi yerlerde sıkça gözümüze çarpan ve seyir zevki olan, şık tasarımlarla yapılmış asansör türleridir.

Panoramik asansörler cam malzemeden üretilen asansörlerdir. Panoramik asansörler gösterişli yapılarda, bazı iş merkezlerinde, otellerde, restoranlarda, alışveriş merkezlerinde sıklıkla tercih edilen asansörlerdendir. Özellikle asansör fobisi olanlar için gayet rahat ve konforlu olması nedeniyle tercih edilebilir. Gitmek istediğiniz kata çevreyi izleyerek ulaşabilirsiniz. Cam materyalinin kırılgan olması sebebiyle akıllarda soru kalmış olabilir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber cam teknolojisi de gelişti ve artık günümüzde kırılmaz camlar üretilmeye başlandı. Panoramik asansörlerde kullanılan cam materyal de bu kullanıma uygun şekilde üretiliyor. Bu sebeple Panoramik asansörleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 4 ile 21 kişi arasında kolaylıkla taşıma yapabilen bu asansörler ortalama 0,63 m/s ile 2,5 m/s hıza sahiptir.

Panoramik asansörler denilince akla ilk gelenler lüks ve konfordur. Bu asansörler iç cephe ve dış cephelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Panoramik asansörlerde dışarıyı seyredebilmek büyük bir avantaj temsil eder. Kapalı asansörlere nazaran daha keyifli bir kullanıma sahiptir. Panoramik asansörlerin temizliği ve hijyeni de önem teşkil eder. Kim kirli bir camdan manzara seyretmek ister ki. Bu sebeple, günaşırı Panoramik asansörlerin temizliğinin yapılmasında fayda vardır. Yapılan bir araştırma, Panoramik asansörlerin, insanların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayarak, kabin içinde yaşanabilecek bazı olumsuz davranışlarını azalttığını ortaya koymuştur. Panoramik asansörler bulundukları binaya göre özel olarak tasarlanır. Cam materyalin yanında paslanmaz çelik materyal de sıklıkla tercih edilir. Panoramik asansörün aydınlatması da bu asansöre uygun tasarlanmalıdır.

Fimak Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak sizlere Panoramik asansör hizmeti de sunuyoruz. Üretimini yaptığımız tüm asansör çeşitleri için gösterdiğimiz emeği Panoramik asansörlerde de gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerimizden biri olan Panoramik asansörlerin, firmamız bünyesinde bu alanda profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız tarafından monte işlemi gerçekleştiriliyor. Asansörünüzün monte işlemini Asansör Yönetmeliğine uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Türk Standartları Enstitüsü’ne uygunluk açısından kontrolleri tamamlan ürünlerimiz tarafınıza ulaştırılıyor. Binanız için bir Panoramik asansöre ihtiyacınız varsa bize ulaşın. Uzman ekibimiz binanızda keşfini yapsın ve size en uygun Panoramik asansör tasarımını beraber yapalım. 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilir, ihtiyacınız olan Panoramik asansöre kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Panoramik Asansör

Firma Fimak Asansör
Tarih Mayıs 2022
Kategori Elevator, Lift

Sosyal Medya